Тиждень Родини!

В садочку відбулося родинне свято «Ой роду наш красний, роду наш прекрасний». На свято завітали найдорожчі для дітей люди – тата і мама, бабусі та дідусі, братики і сестрички. Свято було організовано вихователями з метою тісніше познайомити між собою сім”ї вихованців дошкільного закладу. Такі виховні заходи потрібно проводити однозначно, адже дитячий садок і сім’я кожного вихованця – це одна велика родина Тісна та плідна співпраця з родиною – запорука успіху у вихованні дітей-дошкільнят.