Свято Стрітення.

/Files/images/DSC_0465.jpg/Files/images/DSC_0469.jpg/Files/images/DSC_0517.jpg/Files/images/DSC_0532.jpg/Files/images/DSC_0541.jpg

Щорічно, у лютому, в ДНЗ проводять свято Стрітення. Це одне з найулюбленіших малечею свят. Адже саме цього дня зустрічаються Весна із Зимою, аби помірятися силою. За народним повір’ям, хто переможе, той і буде господарювати до кінця місяця.

Ведуча розповіла дітям, що Стрітення — це християнське свято. І що саме цього дня у церквах освячують воду і свічки, які вважаються цілющими. Потім до дітей завітали Зима і Весна. Вихованці співали обрядових пісень, грали в ігри, відгадували загадки, визначали ознаки пір року, дійшли всі разом висновку, що сваритися не гоже і мирилися один з одним мирилками. Закінчилося свято «кривим танцем».

Це свято залишило у дітей чудові враження та незабутні спогади.